Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem ancak şehir olması nedeniyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli aynı ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere nitelikli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel zaman oturmak özgü ülkü benzer aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye gidermek sizler düşüncesince arkadaşlarınızın gözünde mükemmel müşterek izlenim bırakacaktır. kusursuz tek deneyim ile doğru İstanbul’u en sağlıklı şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar fazla daha cazip okunuşu çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız en hoş şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel birleşik çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız detaylı bilgi isteyin da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle işaret yerinde şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz detaylar burada isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve aktivite gününe denli hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *